Oyyla Logo ve Düğmeleri

Logolar

Farklı boyutlardaki logo ve düğmeleri kullanarak Oyyla! düğmesi yapabilirsiniz.

 

 

 

Oyyla!

 

Dışardan Oyyla Düğmesi

"Dışardan Oyyla Düğmesi" sitenizdeki yazılarınıza Oyyla'da her linkin solunda bulunan oyylama düğmesini eklemenizi sağlar.

 

"Dışardan Oyyla Düğmesi" ile kullanıcılarınız yazılarınızı Oyyla'ya ekleyebilir, ya da sizin eklediğiniz yazıları oyylayabilirler. Böylece yazınız Oyyla anasayfasında görüntülenir ve hergün yüzlerce kişiye ulaşır.

 

Sitenize sağdaki gibi bir "Dışardan Oyyla Düğmesi" yerleştirmek için tek yapmanız gereken aşağıdaki koda Oyyla'da görünmesini istediğiniz yazınızın linkini koymak ve kodu sitenize eklemek.

 

<script type="text/javascript"> gonder_url="http://www.sitenizdeki.com/yazinizin/linki"; </script> <script src="http://www.oyyla.com/dod" type="text/javascript"> </script>

 

Dışardan Oyyla Düğmesi, istediğiniz gibi yerleştirmeniz için boşluksuz geliyor. Güzel görünmesi için tavsiyemiz <div style="float:right;padding:10px">kod</div> gibi bir şekilde kullanmanız. Bu durumda bu sayfadaki gibi bir görüntü elde edersiniz.

Wordpress kullanıyorsanız Dışardan Oyyla Düğmesi eklentisi çıkana kadar temanıza aşağıdaki kodu kullanarak tüm yazılarınıza Dışardan Oyyla Düğmesi ekleyebilirsiniz:

 

<script type="text/javascript"> gonder_url="<?php the_permalink() ?>"; </script> <script src="http://www.oyyla.com/dod" type="text/javascript"> </script>

 

Sık karşılaşılan sorunlar:

Dışardan Oyyla Düğmesi görünmüyor?
Eğer WYSIWYG (Yazdığınız gibi görünen) düzenleyiciler kullanıyorsanız muhtemelen sitenizde Dışardan Oyyla Düğmesi yerine kodları göreceksiniz.
Sorunu düzeltmek için eski yazdıklarınızı silin, kod görünümüne geçin ve Dışardan Oyyla Düğmesi kodlarını oraya ekleyin.

Yazımın oyyları 0 görünüyor.
Eğer yazınız Oyyla'ya gönderilmediyse bu çok normal. 0'a tıklayarak yazınızı Oyyla'ya gönderebilirsiniz.
Yazınız zaten Oyyla'daysa, gonder_url kısmındaki değişikliği yaptığınızdan emin olun.
Değişiklik yaptıysanız ve halen görünmüyorsa, yanlış değişiklik yapmış olabilirsiniz. "Tırnak işareti içinde" ve başında http:// olduğundan emin olun.