Stok takip programı
Stok takip programı ve bunun gibi bir ticari program neden gerekli diyeceksiniz. Artık üretim ve stok yönetiminde dijitalleşerek tam hakimiyete sahip olmanız gerekiyor. Çünkü dijitalleşen bir dünyada artık her şey bu şekilde daha hızlı yapılıyor.

Bu firmayı inceleyebilirsiniz.

https://www.yaylasoft.com/

Bu işi yapan çok firma var yani stok takibi, üretim takibi vb. bir çok işi birlikte yapmanız gerekiyor.

Sizlere tavsiyem almışken sadece stok takibi olarak değil Cari, Kasa, Fatura, Döviz, Taksit, Üretim, Çek Senet, Siparis, Teklif gibi bir çok özelliği bulunan bir program almanız sizin için daha faydalı olacak.

Bu firmayı inceleyebilirsiniz.

https://www.yaylasoft.com/

Ayrıca diğer bir konuda devamlı ücret ödemeniz gerekmiyecek şekilde bir kereye mahsus lisans satan yerler var oradan alım yaparsanız maddi olarak daha rahat edersiniz.

Bir başka konuda bilindik firmalar aynı işi yapan program için çok yüksek ücretler istemesi buna da dikkat edin. Mesela aynı programı o firmadan 5000 tl ye alırsınız ama normal bir firmadan aynı işi yapan program için sadece 1000 tl ve civarına alabilirsiniz.


Yaylasoft firması tam dediğim gibi hem çok işi az fiyata veriyor, hem bir kereye mahsus ücret alıyor, hemde güncelleme vs. için ekstra bir ücret istemiyor.
Şuan onlarca ilde bayiliği olan ve her zaman destek alabileceğiniz bu firmayı şiddetle tavsiye ediyorum.


ÜCRETSİZ DEMO BULUNMAKTA VE ADRESİNDEN İNCELEYEBİLİRSİNİZ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

https://www.yaylasoft.com/
Yorum yaz   Yazılım   Gönder   Rapor et Etiketler: stok takip programı stok takip yazılımı ücretsiz stok takip

LINK : Stok takip programı

comments powered by Disqus

Bunu kim oyyladı