Malatya Halı Yıkama Hizmetleri
Malatya halı yıkama firması olarak Malatya bölgesinde ve Malatya civarına başta halı yıkama olmak üzere yorgan yıkama, battaniye yıkama ve overlok hizmeti vermekteyiz. Firmamız halı yıkama konusunda Malatyada çok tercih edilen bir firma konumuna gelmiştir. Malatyada çok tercih edilmemizin sebebi kuruluşumuzdan beri belli kalite prosedürleri ve ilkelerine bağlı olarak hizmet üretmemizin yanında müşteri memnuniyeti verdiğimiz değerdendir.
Malatya royal halı yıkama olarak Malatya merkez, Battalgazi ve Yeşilyurt ilçeleri geneline ücretsiz servis hizmeti ile hizmet ulaştırmaktadır. Müşterilerimizin siparişleri doğrultusunda halıları adresinden alınıp tamamen hijyenik olarak tertemiz yıkanıp kurutularak servis edilir. Müşterilerimize sadece bir telefon kadar uzağız.
Firmamız Malatya'nın en köklü kuruluşları arasında yer aldığından dolayı zamanla kendini değişen koşullara uyarlayarak modern alt yapıya kavuşmuştur. Halı yıkama tesisimizde yeni versiyon halı yıkama ekipmanları donatılıp en iyi hizmet üretmek için çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz bizi tercih ederek Malatya'da en iyi halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.
Yorum yaz   İş Dünyası   Gönder   Rapor et Etiketler: malatya halı yıkama halı yıkama malatya halı yıkama

LINK : Malatya Halı Yıkama Hizmetleri

comments powered by Disqus

Bunu kim oyyladı