Bostancı RanTe Veteriner Kliniği
BOSTANCI VETERİNER
Evlerimizde bakmaktan büyük mutluluk duyduğunuz kedi köpek kuş gibi evcil hayvanlarınız için bakım besleme hastalıklarının tanısını koyup tedavi ettirebileceğiniz yer olarak sizlere hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyarız. BOSTANCI VETERİNER kliniğimizde herhangi bir kemik doku hasarında kediniz veya köpeğinize röntgen hizmeti, Dostlarınızın rutin kontroller için kan tahlilleri (tam kan sayımı, biyokimya değerleri, hızlı test kitleri) gibi bir çok teknolojiyi barındıran veteriner kliniğimizde evcil hayvan dostu kliniğimizde bostancı’da siz hasta sahiplerimize hizmet vermekteyiz.

Kediniz veya köpeğiniz hastalandığında muayene, teşhis, hasta takibi ve tedavi hizmeti vermekteyiz. Rutin olarak aşı takibi, aşı uygulamaları yaparak onları olabilecek viral hastalıklardan korumuş oluyoruz. Mikroçip uygulaması ile minik dostunuz kaybolduğunda sizlere dönüşünü hızlandırıyoruz. Laboratuar(tam kan sayımı, biyokimyasal değerler, hızlı test kitleri) hizmetimizle güvenli ve hızlı sonuçlar almanızı sağlıyoruz. Cerrahi (ortopedi, kısırlaştırma, doku yaralanmaları, genel cerrahi,kastrasyon) olarak da minik dostlarımızın sağlığı için hizmet vermekteyiz. Kliniğimizde kediniz veya köpeğiniz için hijyenik koşullarda kuaför hizmeti de sunuyoruz. Dostlarınızı güvenle bırakabileceğiniz bir pansiyon hizmetimizde bulunmaktadır. BOSTANCI VETERİNER olarak kedi köpek ve diğer evcil hayvanların en doğru en iyi ve en hızlı şekilde güvenilir sonuçlar elde ediyoruz. Bu sayede hem evcil dostlarınızın hem sizin sağlığını tehlikeye atmadan bir arada uzun süre ve kaliteli bir yaşam sunuyoruz.

Herhangi bir durumda bilgi almak için 7/24 Whatsapp hattımızdan bilgi alabilir. Acil durumlarda gelmeden önce arayarak ön bilgi alıp sonrasında BOSTANCI VETERİNER kliniğimize getirebilir en iyi ve güvenilir şekilde evcil dostunuza bakılması için bizlerden yardım alabilirsiniz. Dostunuzun sizlerle uzun ve kaliteli yaşayabilmesi için bizler buradayız.
Yorum yaz   İş Dünyası   Gönder   Rapor et Etiketler: bostancı veteriner veteriner acil veteriner

LINK : Bostancı RanTe Veteriner Kliniği

comments powered by Disqus

Bunu kim oyyladı