Banu Avar Erol Mütercimler Gündem 2019 Türkiye ve Amerika
Banu Avar Erol Mütercimler Gündem 2019 Türkiye ve Amerika

ABONE OL.! http://bit.ly/2ReyspU

Bu oynatma listelerini seyredin...
Güncel Haberler Gündemin Sıcak Başlıkları ; http://bit.ly/2DQnXFc
Birbirinden İlginç Gizemli Esrarengiz Videolar ; http://bit.ly/2sZeF3n
Parapsikoloji ve Ruhsal Gelişim Okültizm Spiritüalizm ; http://bit.ly/2SjiQp9

Banu Avar Kimdir?
Londra City University televizyon bölümünde yüksek lisans yapan ve BBC TV Belgesel kurslarını bitiren Banu Avar BBC Türkçe bölümünde yapımcı ve sunucu olarak çalışmış, TRT’nin Londra muhabirliğini üstlenmiş; Günaydın, Vatan, Dünya, Politika gibi gazetelerde muhabir olarak çalışmış ve birçok dizi yazıya imza atmıştır. TRT 1 ve TRT 2’de yapımcılığını, yönetmenliğini ve sunuculuğunu üstlendiği “Mozaik” ve “Kaleideskop” programları yayınlanmıştır. “32. Gün” programının ilk yıllarında programın Londra muhabirliğini yapmış ve Kıbrıs, Demirkırat gibi belgesellerde yapımcı, araştırmacı olarak görev almıştır. BEN SEZAR (‘I, Ceasar’), KIRIM SAVAŞI (‘Crimean War’), BÜYÜK OYUN ‘The Great Game’ ve TRUVA ‘Troy’ gibi BBC ve Discovery Channel belgesellerinin künyesinde Türkiye prodüktörü olarak yer almıştır. 1999’da TV8’in belgesel bölümünü kurmuş, 2004’e kadar 30’dan fazla belgesele imza atmıştır.

2004 yılında Attila İlhan ve Erol Manisalı ile birlikte- işine son verilmiştir. Denizciler, Bir Zamanlar Kıbrıs’da, Artık BİZ DE varız!, Devlerin Savaş Alanı Afganistan, Türkiye Sevdalıları gibi belgesellerden OHRİ, GÜZEL OHRİ Makedonca’ya çevrilmiş ve Makedon Ulusal TV Kanalında bir çok kez gösterime girmiştir; Rıza oğlu Haydar ALİYEV belgeseli ise Azerbaycan Devlet Kanalında defalarca yayınlanmıştır. 2004 yılında yapımına başladığı; Balkanlar, Kafkasya, Orta Doğu, Orta Asya, Çin, Hindistan, Güney Amerika ve Avrupa’dan dosyalarla 82 ülkeden konuların yer aldığı Sınırlar Arasında belgeseli 2008 mayıs ayında ABD, İsrail, Gürcistan, İsveç Büyükelçilerinin şikayetleri sonucu yayından kaldırıldı.. Bu gerekçe TRT üst yönetimi tarafından beyan edilmiştir! Avar daha sonra,
2009’da Avrasya TV’de DÜNYA DÜZENİ adlı haber programını yaptı. 2004-2008 arasında TRT’de ‘SINIRLAR ARASINDA’ Haber Belgesel Programının yapımcısıydı.
Banu Avar, 2004-2008 yılları arasında 40’dan fazla kurumdan çeşitli ödüller ve plaketler almıştır.
5 kitabı bulunmaktadır: Sınırlar Arasında(2006) Avrasyalı Olmak(2007) Hangi Avrupa(2007) ‘Böl ve Yut!’ (2008) Hangi Dünya Düzeni (2009)

Erol Mütercimler Kimdir?
Erol Mütercimler, 1954 yılında Kars‘da doğmuştur. Babası köy enstitüsü öğretmenidir. Babası İstanbul’a tayin edildikten sonra İstanbul’da büyüyüp, okumuştur.
İstanbul Gazi Osman Paşa Plevne Lise’sinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümü’nden mezun oldu.
İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünde “Çok kültürlülük” konusundaki doktora alan çalışmasını tamamladı.
1978 yılında Deniz Kuvvetleri’ne teğmen olarak katıldı. 12 Eylül 1980‘te Deniz Kuvvetleri’nde teğmen idi. Deniz Kuvvetleri’nde Deniz Astsubay Okulu’nda 16 yıl Fizik öğretmenliği yaptı.
Binbaşı iken ordudan ayrıldı. Beşiktaş Deniz Müzesi Müdürlüğü yaptı ve daha sonra Avustralya‘ya gitti, orada Avustralya’da yayın yapmakta olan bir radyo istasyonu SBS devlet radyosunda programcılık yaptı. Orada ‘Avustralya News’ diye bir gazetede köşe yazarlığı yaptı.
Erol Mütercimler, 1 Temmuz 2008 tarihinde Ergenekon Soruşturması kapsamında gözaltına alındı. Sorgusu yapıldıktan sonra serbest bırakıldı. 5 Ağustos 2013 günü karara bağlanan davada ‘Ergenekon Silahlı Terör Örgütü üyesi olmak’ suçundan 8 yıl 9 ay ceza aldı.


Ücretsiz Abone olmayı unutmayın... http://bit.ly/2ReyspU

Diğer önemli videolarımız izlemediyseniz çok şey kaçırıyorsunuz ;

Yayınladığımız Tüm Videolar ;http://bit.ly/2Bil0eV
Kıyamet ve Kıyamet Sonrası Bilim Kurgu ; http://bit.ly/2Bgoa2A
Birbirinden İlginç Gizemli Esrarengiz Videolar ; http://bit.ly/2sZeF3n
Zombi Virüs Salgını Kıyameti Hakkında ; http://bit.ly/2HQa65E
Parapsikoloji ve Ruhsal Gelişim Okültizm Spiritüalizm ; http://bit.ly/2SjiQp9
Son Dakika Güncel Haberler Gündemin Sıcak Başlıkları ; http://bit.ly/2DQnXFc
Mustafa Kemal Atatürk Hakkında ; http://bit.ly/2SmAE2t

Merhaba Youtube Türkiye de yeniyim. Bakmış kanalı hızla gelişmeye, büyümeye devam ediyor. Bur da dev gibi bir aile için her hafta iki yeni video yüklüyorum. Bakmış videolarında teknoloji ve bilimi kullanarak komplo teorileri, gizli bilgileri, kehanet, gizemli olayları, merak edilen arkeoleji çalışmalarını sizler için araştırıyor ve benzeri bir sürü video paylaşıyorum.

Eğer siz de dünya insanlarından saklanan gizli bilgilere , belgelere ilgi duyuyorsanız , farklı bilgilere meraklıysanız, trend ve popüler haber incelemelerini takip etmek istiyorsanız kanalım ve hazırlamış olduğum videolar tam sizin için demektir.
Sizde aileye katılın ne duruyorsunuz abone olun !

► Youtube ; http://youtube.com/c/BAKMIŞ
► instagram ; https://www.instagram.com/bakmisonline/
► bakmisonline@gmail.com
Yorum yaz   Gündem   Gönder   Rapor et Etiketler: bakmış youtube internet video web oyyla

LINK : Banu Avar Erol Mütercimler Gündem 2019 Türkiye ve Amerika

comments powered by Disqus

Bunu kim oyyladı